Ürün sepete eklenmiştir.

Timcom Bilgisayar İth. İhr. Ltd. Şt.  1997 yılından itibaren kalite anlayışından ödün vermeksizin satış öncesi ve sonrası müşterilerine hizmet vermektedir.  

Hizmetlerimizin başında; kurumsal firmalara IT desteği sunmak, eczane sektörüne yazılım çözümleri sunmak ve son kullanıcı desteği yer alıyor.

2019 yılına kadar kendi portföyümüze özenle verdiğimiz hizmetin bize kazandırdığı deneyim ve tecrübeleri, GİGATİM markası ile e-ticaret pazarına taşıyarak daha çok müşterimize kaliteli hizmetlerimizi sunmayı yeni görevimiz olarak belirledik.   

Teknik destek ekibimiz ; ciddi bir tecrübeye sahip olmakla birlikte, müşterilerimizin kaliteli ve güvenilir iş/ev ortamlarını yakalaması adına güncel yenilikleri yakından takip eden arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin önde gelen bilişim markaları ile oluşturduğu ortaklıklar ( Çözüm ortaklığı, bayi yapısı) sayesinde yedek parça temini ve ürün tedarik yapımız sağlam bir temele oturmuş bulunmakta.

Sonuç olarak ; karşılaşılabilecek sorunların günlük yaşamı etkilemesine izin vermek istemeyen, güncel teknolojiyi yakından takip etmekle birlikte Güvenlik ve Kalite unsurlarını sonuna kadar kullanmak isteyen müşterilerimize her an destek vermeye hazır olduğumuzu bilmesini isteriz.